با هماهنگی پایگاه سلامت مالیبل انجام گردید: حضور روانشناس در شرکت مالیبل سایپا
23 شهریور 1399

با هماهنگی پایگاه سلامت مالیبل انجام گردید: حضور روانشناس در شرکت مالیبل سایپا

مریم افضلی راد رئیس واحد HSE شرکت مالیبل سایپا ضمن اشاره به شرایط سختی که در زندگی هر شخصی می تواند اتفاق بیفتد گفت: بسیاری از شرایط از جمله مرگ عزیزان، اضطراب و استرس های موجود، مشکلات در روابط خانوادگی، عادات غلط در زندگی و … وجود دارند که می تواند برای هر کسی پیش آمده و به نوعی سلامت روان شخص را تحت تاثیر قرار دهد.
وی افزود: در این مواقع گاهی اوقات روش کنترل و درمان از دست فرد خارج شده و وجود این مشکلات در زندگی شغلی وی نیز تاثیر می گذارد و لذا نیاز به حضور یک متخصص جهت کمک به افراد می باشد.
رئیس ایمنی و بهداشت مالیبل با تأکید بر لزوم کمک متخصص در این زمینه بیان داشت: مدیریت ارشد شرکت در راستای سلامت جسمی و روانی کارکنان با جذب روانشناس به صورت پاره وقت موافقت نمود.
افضلی راد توضیح داد که روانشناس شرکت مالیبل سایپا روزهای دوشنبه هر هفته در شرکت حضور داشته و همکاران می توانند با هماهنگی پایگاه سلامت شرکت مالیبل از خدمات روانشناسی و مشاوره که توسط خانم دکتر محمدیان انجام خواهد شد بهره مند شوند.
وی در پایان گفت: در برنامه های بلندمدت این مرکز در کنار خدمات مشاوره، تقویت برنامه های آموزشی توسط مشاور است که شامل اولویت های مهارت های زندگی از قبیل کنترل خشم و هیجانات، مدیریت استرس و … می باشد.

Top