داود حسین زاده در دیدار با پرسنل واحد تولید شرکت مالیبل سایپا: حفظ و افزایش روند تولید در دستور کار مالیبل قرار دارد
22 شهریور 1399

داود حسین زاده در دیدار با پرسنل واحد تولید شرکت مالیبل سایپا: حفظ و افزایش روند تولید در دستور کار مالیبل قرار دارد

داود حسین­ زاده مدیرعامل مالیبل سایپا در دیدار با پرسنل واحد تولید ضمن تاکید به اینکه کار این واحد در فرآیند تولید شرکت از سخت­ ترین و خشن­ ترین کارها می­باشد گفت: شما با وجود سختی و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم­ های ظالمانه و مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا و همچنین شرایط سخت کاری در شرکت مالیبل، همچنان با قدرت به کار ادامه می­ دهید که این موضوع خیلی ارزشمند است.

وی توجه به رفاهیات کارکنان را یکی از اولویت های مدیریت ارشد مالیبل سایپا دانست و افزود: شناسایی مشکلات و مطالبات نیروی انسانی در کنار حفظ و افزایش روند تولید در دستور کار مالیبل قرار دارد.

مدیرعامل مالیبل سایپا ضمن یادآوری تاکید مدیریت ارشد گروه خودورسازی سایپا بر تحقق شعار سال در شرکت های گروه تصریح کرد: تمامی کارکنان این شرکت در همه سطوح سازمانی با بهره گیری از روحیه جهادی نهایت توان خود را برای تحقق شعار جهش تولید به کار بسته اند که پرسنل واحد تولید پیش قراولان این مسئولیت خطیر هستند.

وی با بیان اینکه افزایش صادرات از دیگر اقدامات مالیبل در سال جهش تولید است، اظهار داشت: با افزایش ظرفیت تولید توسعه صادرات در دستور کار مالیبل قرار دارد و با شرکت­های روسی و بوسنی­ یایی وارد مذاکره شده­ ایم.

حسین­ زاده یادآور گردید: نگاه به بازار داخلی باید ایجاد شود و مالیبل این توانایی را دارد که به سایر صنایع به­ جز خودروسازی نیز ورود نماید که برای این منظور هم با چند مجموعه صنعتی وارد مذاکره شده ایم.

مدیرعامل مالیبل سایپا در پایان سخنان خود ابراز امیدواری نمود که مالیبل روند پیشرفت و افزایش تولید را حفظ نماید.

 

Top