شهرام مسلم پور در نمایشگاه قطعات خودرو تهران: مالیبل توانسته همگام با توسعه محصولات جدید سایپا گام بردارد
30 مرداد 1402

شهرام مسلم پور در نمایشگاه قطعات خودرو تهران: مالیبل توانسته همگام با توسعه محصولات جدید سایپا گام بردارد

شهرام مسلم پور مدیرعامل مالیبل سایپا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران گفت: در این نمایشگاه قطعات محصولات آینده گروه خودروسازی سایپا را به نمایش گذاشته‌ایم. همچنین قطعات و اجزاء خودروهایی مانند ” آریا ” که یکی از خودروهای راهبردی برای گروه سایپا است و همچنین موتورهای آینده این گروه به نمایش گذاشته شده است.  خودرو آریا یکی از خودروهای آینده گروه سایپا خواهد بود که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک آن در خیابانها ببینیم.

مدیرعامل مالیبل سایپا افزود: حضور در نمایشگاه خودرو که سالی یک بار برگزار می‌شود میتواند توانمندی خودروسازان داخلی و قطعه سازان را به نمایش بگذارد. به هر حال تلاشی که در طی یک سال برای ارتقاء کیفیت، محصول و توسعه محصولات در شرکت مالیبل صورت گرفته در این نمایشگاه مشاهده می‌شود.

مسلم پور با اشاره به قدمت بیش از 50 ساله شرکت مالیبل و پیشگامی آن در تامین قطعات اصلی و راهبردی خودرو، گفت: باتوجه به اینکه این شرکت تامین کننده قطعات ریخته‌گری و اصلی موتور است. تواناییها و قابلیتهای خودرا به نمایش گذاشته است و بلوک سیلندرها و قطعات جدید برای گروه سایپا نشان می‌دهد که این شرکت توانسته است همگام با توسعه محصولات جدید سایپا خود را پیش ببرد و عملا یک نوع هماهنگی و همگامی بین اهداف راهبردی گروه سایپا و مالیبل را میتوان ملاحضه کرد.

Top