دکتر حسین زاده مدیرعامل مالیبل سایپا در جلسه برنامه ریزی تولید: در شرایط تحریم باید از زمان بهره لازم را ببریم
۱۰ آبان ۱۳۹۹

دکتر حسین زاده مدیرعامل مالیبل سایپا در جلسه برنامه ریزی تولید: در شرایط تحریم باید از زمان بهره لازم را ببریم

دکتر داود حسین زاده مدیرعامل مالیبل سایپا در جسله برنامه ریزی تولید که به صورت هفتگی در این شرکت برگزار می گردد گفت: در شرایط کنونی اقتصادی که تحریم ها باعث شده فرآیند تولید با سختی‌هایی روبرو شود باید شاهد همدلی و همراهی واحدهای مختلف باشیم.

دکتر حسین زاده با بیان اینکه همه در یک کشتی بوده و ید واحده تولید هستیم تاکید کرد: باید از اقدامات جزیره ای خودداری کرده و نگاه کلان به شرکت داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه در شرایط تحریم باید از همه فرصت ها و ظرفیت های موجود استفاده کرد و از زمان بهره لازم را برد اظهار داشت: باید فرآیندها را با رعایت اصول کوتاه کرده و مراقب باشیم در امور جاری روزمره زمان را از دست ندهیم.

مدیرعامل مالیبل سایپا افزود: ضروری است تعهد و درک حساسیت شرایط کنونی در تمامی سطوح سازمانی تبیین گردد تا همگی نسبت به شرایطی که در آن قرار داریم آگــاه شویم.

وی با بیان اینکه شرکت مالیبل سایپا با بهره‌گیری از دانش و تجربه رتبه برتر را در سطح کشور دارد تصریح کرد: صادرات محصول به کشورهای اروپایی که با طراحی و تولید در مالیبل در حال انجام است نشان‌دهنده وجود پتانسیل و ظرفیت‌های خوبی است که در این شرکت وجود دارد.

دکتر داود حسین‌زاده ادامه داد: این تجربه و توانایی‌های فنی و تخصصی باید با عملکرد واحدهای مختلف همخوانی داشته باشد تا بتوانیم شرایط سخت موجود را سپری نماییم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد مالیبل با تکیه بر توانایی‌ها و پتانسیل‌های موجود خود این شرایط را نیز پشت سر گذاشته و تجربه‌ای دیگر به تجربیات مفید خود بیفزاید.

 

Top