مدیرعامل مالیبل سایپا: تحقق جهش تولید در مالیبل نشان دهنده ظرفیت بالا در مجموعه است همیاران ایمنی، سفیران سلامت مالیبل هستند
۱۲ آذر ۱۳۹۹

مدیرعامل مالیبل سایپا: تحقق جهش تولید در مالیبل نشان دهنده ظرفیت بالا در مجموعه است همیاران ایمنی، سفیران سلامت مالیبل هستند

گردهمایی همیاران ایمنی با حضور مدیریت محترم عامل، عضو محترم هیئت مدیره و چند تن از مدیران و روسا، و همچنین همیاران کلیه واحدها برگزار گردید.

دکتر داود حسین ‌زاده مدیرعامل شرکت مالیبل سایپا در ابتدای صحبت‌های خود ضمن تبریک روز بسیج گفت: بسیج از آنجا که نهاد مردمی است در دل آحاد مردم جا دارد و کارهای بزرگی را در هشت سال دفاع مقدس رقم زده است.

وی افزود: در حال حاضر و در این جنگ اقتصادی، وظیفه خطیری بر دوش مجموعه مدیریت شرکت و شما همیاران گذاشته شده است.

حسین‌ زاده ضمن مقایسه دفاع مقدس و شرایط کنون و با اشاره به مثال «خون پدر در رگ‌های پسر جاری است» تاکید کرد: شرکت مالیبل سه شهید بزرگوار برای حفظ دین و میهن تقدیم کرده است و در این برهه ما نیز همانند پسران خلف این بزرگمردان که با غیرت و همت خود از میهن دفاع کردند، وظیفه داریم رهرو آنان بوده و در راه خدمت به میهن و هم‌وطنان خود از هیچ کوششی دریغ نورزیم.

مدیرعامل مالیبل افزود: اگر خدای ناکرده برای یکی از همکاران ما اتفاق بدی بیفتد خاطر همه ما مکدر شده و درد و غم آن علاوه بر خانواده، بر دل همکاران نیز می‌نشیند؛ لذا همه ما در پیشگیری از وقوع اتفاقات ناگوار  مسئول هستیم.

وی همیاران ایمنی را در عرصه تولید نقش ‌آفرین خطاب کرد و افزود: کرونا به ما خیلی نزدیک است و با اینکه کارهای خوبی در این زمینه انجام شده، ولی مسئولیتی که بر گردن شما گذاشته شده بزرگ است و باید در ایفای نقش خود برای رعایت ایمنی در واحدها تمام تلاش خود را بنمایید.

حسین‌ زاده با عنوان این مطلب که شرکت مالیبل در مهار ویروس کرونا در شرکت‌های گروه پیشتاز بوده تاکید کرد: با اینکه طبق آمار گروه سایپا، مالیبل جزء شرکت‌های موفق در مهار ویروس کرونا بوده، اما جا دارد که تلاش‌ها برای مقابله با این ویروس جدی ‌تر دنبال گردد.

مدیرعامل مالیبل سایپا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع کار و تولید گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر خود با مدیران اقتصادی بیانات مهمی داشتند و مواردی را مطرح نمودند که بخشی از آن شامل مجموعه ما می‌شود.

وی تحقق جهش تولید در خودروسازان را افزایش تولید با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی عنوان و اذعان داشت: این فعل را کارکنان مالیبل به‌خوبی صرف کردند و می‌ توان گفت که جهش تولید در مالیبل سایپا تحقق یافته است.

مدیرعامل مالیبل در تشریح تحقق جهش تولید در مالیبل گفت: طی دو هفته گذشته در تمام خطوط چدن، آلومینیوم و ماشینکاری رکوردهای خوبی در تولید رقم خورد که همه به خاطر تخصص و تلاش شما عزیزان بوده و با تداوم این روند، شاهد اتفاقات بزرگی خواهیم بود.

وی افزود: رکورد تولید نشان‌ دهنده ظرفیت بالا در مجموعه می‌باشد که قطعاً با همدلی و وفاق شکل گرفته است.

حسین ‌زاده فضای دوستانه حاکم در مالیبل را ستود و گفت: کمتر مجموعه‌ ای را می‌توان یافت که پرسنل آن این‌قدر عرق سازمانی بالا داشته و فاصله بین کارگر با رئیس و مدیر کم باشد و این به فضای دوستانه در مالیبل برمی‌گردد.

مدیرعامل مالیبل تاکید کرد: مدیریت ارشد، هم نسبت به مجموعه و هم نسبت به خانواده شما احساس مسئولیت می‌کند و در این راستا به همدلی، همیاری و ایمنی نیاز داریم.

داود حسین ‌زاده همراه بودن کارکنان شرکت با مدیریت را قابل تقدیر دانست و گفت: در شرکت برای سرمایه انسانی هزینه شده و بدنه نیز با مدیریت همراه است که اینها در کنار هم قدرت فزاینده‌ ای را برای اینکه چرخ بزرگ تولید را بچرخانیم ایجاد می‌کند.

مدیرعامل مالیبل سایپا خطاب به همیاران سلامت مالیبل گفت: شما بعنوان سفیران سلامت شرکت هستید و جان انسان‌ها مهم‌ ترین چیزی است که دست شما سپرده شده است.

وی در پایان افزود: شما مانند فرشته مهربانی هستید که سلامت را به همکاران هدیه می‌کنید و این لطف و عنایت خداست که شامل حال شما شده و می‌توانید با آموزش دیگران، آن را گسترش دهید.

علیرضا احمدی مدیر اداری و توسعه منابع انسانی نیز در این مراسم با بیان شرح وظایف همیاران ایمنی و اهمیت آن بخصوص در تولید، به بیان اهداف سازمان در این راستا پرداخت و گفت: هدف کلی سازمان، تولید مطلوب با وجود پرسنل سالم که جزء سرمایه ‌های اصلی سازمان هستند می‌باشد.

وی افزود: سلامت کارکنان برای سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است لذا باید همه در جهت کاهش حوادث و افزایش تولید نقش موثر خود را ایفا نمایند.

در ابتدای این مراسم مریم افضلی ‌راد رئیس ایمنی و بهداشت شرکت مالیبل ضمن تشکر از حضور همیاران ایمنی در شرکت گفت: قبلاً نقش همیاران، ایمنی و بهداشت بود که در راستای اهداف ایمنی و با شروع کرونا تغییر یافته و سطح همکاری‌ ها بیشتر شد.

وی افزود: در شرکت اقدامات زیادی را با کمک همیاران انجام داده‌ ایم و از نظر آماری در سطح گروه کمترین بیماران کرونایی را داشتیم.

افضلی ‌راد کنترل بیماری در مالیبل را مدیون همیاران عنوان و افزود: سلامت شرکت را اول مرهون آگاه‌ سازی پرسنل و خانواده ‌ها می‌دانیم که در این خصوص همیاران نقش موثری داشتند؛ و دوم اینکه سطح ایمنی و بهداشت شرکت نسبت به سابق از مرحله آمادگی برای ممیزی ‌ها فراتر رفته است.

 

 

Top