پیام تبریک مدیرعامل مالیبل سایپا به مناسبت روز کارگر
15 اردیبهشت 1399

پیام تبریک مدیرعامل مالیبل سایپا به مناسبت روز کارگر

بسمه تعالی
دوازدهم ارديبهشت ماه و روز جهاني كارگر متعلق به انسانهاي شريفي است که چرخش دستان و بازوان آنان موجبات توسعه و رونق اقتصادی کشور را فراهم می نماید. عزيزاني كه با همت وصف ناپذیر خود در خط مقدم تولید قرار دارند تا چرخ اقتصادی کشور را با تلاش خستگی ناپذیر خویش بر گردون جهان هستی به حرکت درآورند. بي شك همه پيشرفت‌هاي حاصل در مسير زندگي نشات گرفته از رشد و پويايي فكر و گسترش انديشه‌ورزي است و در هر جامعه‌اي كه از فرصت انديشه و بازوي هنرمند كارگران بهتر استفاده شود توسعه و پيشرفت رونقي دو چندان خواهد يافت.
در شرایطی که دشمن با کید و ظلمت خود کمر به نابودی صنعت کشور و معیشت مردم با تشدید تحریم ها و تزریق ناامیدی بسته است، کارگران سربلند ایران عزیز با صرف فعل ما می توانیم و حرکت بر مدار جهش تولید هرگز نخواهند گذاشت خواب پلید دشمنان تعبیر شده و همانگونه که کارکنان مالیبل سایپا در سال گذشته با ثبت رکوردهای جدید تولیدی اعجاز آفرین بودند در سال جاری نیز با عمل به شعار «جهش تولید» حرکت عظیم خود و شور و نشاط تولید را ادامه خواهند داد.
اینجانب ضمن تبریک روز کارگر به تمامی همکاران ساعی و صبور به ويژه کارگران پرتلاش شرکت مالیبل سایپا و ارج نهادن به زحمات كارگران عزيز در انجام وظایف محوله و ماموریت های تعریف شده و تکریم و نکوداشت مقام رفیع کار و مجاهدت، توفیق، سربلندی و سلامتی همه شما عزیزان را از پيشگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.
داود حسین زاده فضل
مدیرعامل
Top